TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA
Náplň práce:
- zodpovědnost za přípravu a realizaci svěřených investičních projektů/staveb,
- koordinace zpracování projektových a průvodních dokumentací investičních projektů/staveb a jejich změnová řízení, dohled nad plněním smluvních podmínek dodavatelů, časových a finančních plánů
- výkon stavebně technického dozoru na stavbách přidělených projektů,
- spolupráce při poskytování inženýrsko-investorských služeb s externími zhotoviteli/dodavateli,
- místo výkonu práce: sídlo společnosti a místa realizace investičních akcí našich klientů,
Požadovaný profil:
- vzdělání SŠ/VŠ (stavební zaměření),
- zkušenost s vedením staveb,
- autorizace v oboru stavby vodního hospodářství, pozemní nebo dopravní stavby výhodou,
- dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost,
- analytické a strategické myšlení,
- znalost MS Office,
- řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- zajímavou práci při řešení velkých investičních projektů,
- dlouhodobou spolupráci,
- příjemný profesionální kolektiv,
- motivující platové ohodnocení,
- po zapracování osobní vůz i k soukromému užívání,
- mobilní telefon, notebook,
- příspěvek na stravování,
- osobní a profesní rozvoj.

Nástup možný ihned.
Profesní životopis se stručným motivačním dopisem zasílejte prosím na info@erv.cz